„Kiedy ból stawów przeszkadza w prowadzeniu normalnego życia, możemy tylko czekać na cud!” - ekskluzywny wywiad z legendarnym zbawicielem, który dokonał cudu!

Komentarzy: 33

Dziś naszym gościem jest legendarny wynalazca i doktor nauk medycznych z Katowic Karol Michalak.

- Dzień dobry, panie Karole. Proszę opowiedzieć nam o sobie.

Witam! Urodziłem się i wychowałem w Katowicach. W 1975 roku skończyłem Uniwersytet Medyczny w Katowicach. Tam poznałem Annę, moją przyszłą żonę. Do 2009 roku pracowałem jako traumatolog ortopeda.

- Jesteśmy ciekawi, co wydarzyło się w 2009 roku i dlaczego zrezygnował pan z praktyki lekarskiej?

W 2007 roku u Anny została zdiagnozowana gonartroza - choroba zwyrodnieniowa stawu kolanowego. Muszę przyznać, że był to ważny moment w naszym życiu. Ale wtedy wydawało się to straszną męką. Od 2 lat próbowaliśmy wszystkiego: fizjoterapii, ćwiczeń fizjoterapeutycznych i różnych witamin. Ale to wszystko na próżno. Nic nie działało, byliśmy zdesperowani. Niewiarygodnie, mając dyplom lekarza, nie mogłem pomóc żonie. Byłem całkowicie rozczarowany tym, jak leczą stawy w naszym kraju! Zastanawiałem się tylko nad jednym pytaniem, czy jest jakiś środek, który pomoże mojej ukochanej osobie żyć długo i szczęśliwie? A potem zdecydowałem, że poszukam informacji i znajdę sposób, aby wyleczyć moją żonę.

- Jakie badanie? Czy może pan powiedzieć nam szczegóły?

Kiedy rozumiesz, że za kilka lat twoja żona może skończyć na wózku inwalidzkim, zrobisz wszystko, co w twojej mocy, aby temu zapobiec. Zacząłem szczegółowo badać choroby stawów. Fizjologia, psychosomatyka, biochemia, dużo czytałem. Sporo pieniędzy wydałem na szczegółowe zbadanie problemu i wyciągnięcie wniosków z doświadczeń lekarzy z innych krajów, doświadczeń najlepszych azjatyckich specjalistów, najlepiej zorientowanych w problemie chorób stawów.

W grudniu 2009 roku udało mi się zebrać całą wiedzę, którą zgromadziłem i zaadoptowałem. Wtedy zdałem sobie sprawę, że mieszając kilka substancji, uzyskam środek na ból stawów. Ale na etapie tworzenia środka czekała na mnie nieprzyjemna niespodzianka: w naszym kraju nie było znaleziono potrzebnych mi składników. Pożyczyłem pieniądze i złożyłem zamówienie z dostawą z Azji, które dotarło do mnie dopiero miesiąc później. Ale potem pojawił się nowy problem - nikt nie chciał produkować mojego środka. Ale pomogli mnie moi przyszli koledzy ze studiów. Po 3 tygodniach otrzymałem działającą formułę, a Anna była w stanie przetestować środek, który wymyśliłem.

Byłem na tyle szczęśliwy, że potrafiłem pomóc swojej ukochanej!

- Co stało się później?

Anna powróciła do zdrowia, widziałem to na własne oczy. Po 7 dniach kuracji ona już wstała. Ona zaczęła chodzić do sklepu spożywczego, uśmiechała się, dawno nie widziałem jej taką szczęśliwą. W 2 tygodnie wyleczyliśmy się z artrozy! Nie mogłem w to uwierzyć, ale diagnostyka wykazała, że ​​Anna jest całkowicie zdrowa! Byłem szczęśliwy! To było prawdziwe zwycięstwo!

- Pan jest przykładem dla wielu! Proszę powiedzieć, czy kontynuował pan swoje badania?

Kontynuowałem, ale później. Na początku razem z żoną cieszyliśmy się każdą chwilą życia. To było tak, jakby zaczął się nasz drugi miesiąc miodowy, byliśmy szczęśliwi, a co najważniejsze Anna była zdrowa!

Pewnego wieczoru Anna zapytała mnie, ile osób w naszym kraju cierpi na choroby stawów? Dane pokazują, że prawie milion Polaków cierpi na różne choroby stawów, a potem Anna zadała mi pytanie, które na zawsze zmieniło moje życie: „Czy mógłbyś pomóc innym tak samo, jak pomogłeś mnie. Czy mógłbyś przywrócić im zdrowie i szczęście?” Po tym pytaniu ponownie zakochałem się w żonie. Ta kobieta była najlepszą osobą w moim życiu. Nie mogłem jej odmówić. Ona chciała, żeby środek, który pomógł jej - także pomógłby milionom innych. „Dopracowanie” formuły i stworzenie środka Bioforce - najskuteczniejszego środka, jaki można uzyskać tylko w Polsce zajęło około 3 lat.

- Brzmi zachęcająco. Proszę powiedzieć nam więcej o Bioforce.

Razem z Anną udało nam się zrobić coś, czego dotychczas nikt nie był w stanie zrobić. Bioforce to rewolucyjna formuła kremu, która leczy nie objawy, tylko samą przyczynę.

Mój produkt nie zawiera chemikaliów. Produkt jest w 100% naturalny i zawiera rzadkie składniki lecznicze:

olej z wątroby rekina, ekstrakt z kwiatów arniki montana, glukozamina, chitozan, chondroityna, kolagen. Również Bioforce zawiera wiele witamin i minerałów niezbędnych dla zdrowia człowieka. Dlatego Bioforce nie leczy objawów, a leczy przyczynę.

Dzięki unikalnej formule Bioforce eliminuje wszystkie choroby stawów:

- Artretyzm

- Choroba zwyrodnieniowa stawów

- Koksartroza

- Osteoporoza

- Osteochondroza

- Osteochondritis

- Osteoporoza

- Uraz łąkotki

- Gonartroza

- Rewelacyjnie! Pan jest prawdziwym geniuszem naszych czasów!

Nie jestem geniuszem, jestem po prostu kochającym mężem, który szukał sposobu na uleczenie swojej żony. I stało się to możliwe po wielu latach ciężkiej pracy. W przyszłym roku mój produkt kończy 10 lat. W tym czasie 17 934 osób wróciło do normalnego życia, na zawsze zapominając o chorobach stawów.

Wiecie, nie postawiliśmy sobie za zadanie zarabiania na tym. Jesteśmy za zdrowym narodem! Nawiasem mówiąc, co miesiąc mamy specjalną ofertę i promocje dla konsumentów naszych produktów.

- Gdzie możemy kupić Bioforce?

Niestety nie można go znaleźć w aptekach. Ponieważ apteki nadal sprzedają leki, które są nieskuteczne, nie przynoszą korzyści lub gorzej - zamiast korzyści przynoszą tylko skutki uboczne.
Mamy oficjalną stronę internetową, na której można zamówić oryginalny produkt Bioforce.

- Co by pan poradził naszym czytelnikom?

Ostatnio razem z Anną zdecydowaliśmy się obniżyć cenę Bioforce o 50%. Teraz każdy może skorzystać z tej oferty aż do ... włącznie! Zdrowie to jest najcenniejsza rzecz, jaką mamy!

Powodzenia wszystkim! Bądźcie zdrowi!

Oficjalny formularz zamówienia

№ 29 982 z 30 000 r.
Zamów „Bioforce” w cenie promocyjnej 139 PLN
Aby zamówić „Bioforce” wpisz swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu w poniższe pola i kliknij przycisk „ZŁÓŻ ZAMÓWIENIE”.
Nabór wniosków dobiega końca
* Twoje dane są wysyłane bezpośrednio do producenta. Nikt inny nie będzie miał do nich dostępu.
33 komentarze

Kasia

Dzięki za ten wspaniały produkt. Od dawna szukałam skutecznego środka na bóle stawów. Złożyłam zamówienie i nie mogę się doczekać! Dziękuję!

godzinę temu

Dorota

Miałam straszne bóle kolan, ale teraz jestem zdrowa… po kuracji tego środka! Dziękuję!

godzinę temu

Agnieszka

Potwierdzam! Bioforce to skuteczny środek. Bardzo spodobało mi się, że produkt jest całkowicie naturalny.

godzinę temu

Adam

Kupiłem już i wypróbowałem Bioforce. Dzięki za ten środek! Pan uratował swoją żonę i wielu ludzi przed chorobami. Zacząłem nakładać krem ​​na kręgosłup szyjny, kiedyś cierpiałem na osteochondrozę i teraz czuję się lepiej.

godzinę temu

Karol Michalak

Adamie, bardzo się cieszę, że mój środek wam pomógł!

Z poważaniem, Karol.

godzinę temu

Paweł

Minął miesiąc leczenia za pomocą Bioforce. Czuję sie o wiele lepiej. Dziękuję!

godzinę temu

Wojtek

Paczka dotarła wczoraj. Wszystko jest w całości! Dziękuję! Zacząłem się czuć okropnie, mam nadzieję, że ten środek pomoże! Pomogło to mojemu przyjacielowi.

godzinę temu

Jolanta

Jak mogę zamówić Bioforce

godzinę temu

Franciszek

Jolanto, oto link na stronę oficjalną, jeśli chcesz skorzystać z oferty to radzę się pospieszyć. Osobiście środek pomógł mi! Czuję się bardzo dobrze.

godzinę temu

Jolanta

Franciszku, dziękuję! Już zamówiłam. Jak długo trwa dostawa?

godzinę temu

Franciszek

Jolanto, wszystko przyszło do mnie w 3 dni, chyba są to standardowe warunki.

godzinę temu

Małgorzata

Zamówiłam to 2 miesiące temu dla mojej siostry. Od dawna cierpi na artretyzm. Bardzo mi podziękowała za zakup jej tego produktu.

godzinę temu

Roman

Małgorzato, czy to naprawdę jest tak skuteczne? Myślę, że zamówię też w tej cenie...

godzinę temu

Stefan

Słyszałem o tym produkcie od znajomych, którzy go zamówili. 2 lata temu zraniłem się w nogę i okresowo odczuwam ból. Lekarze nie mogli mi w żaden sposób pomóc... po tym artykule zdecydowałem się zamówić ten środek. Na pewno zamówię.

godzinę temu

Oskar

Jestem zdumiony, ilu ludzi ma problemy ze stawami, na szczęście dowiedziałem się o Bioforce miesiąc temu, środek wyleczył mnie z bólu stawów. Żaden z wcześniej stosowanych produktów nie miał takiego efektu.

godzinę temu

Tomasz

Czy to naprawdę takie skuteczne? Nie wyleczyli mnie ani lekarze, ani leki w aptekach

godzinę temu

Beata

Owszem, Tomaszu. Produkt jest niezwykle skuteczny i nie szkodzi twojemu zdrowiu. Pospiesz się, aby złożyć zamówienie! Bioforce uratował mnie od bólu.

godzinę temu

Elżbieta

Dziękuję, Bioforce pomógł mi wyzdrowieć! Zamówiłam na oficjalnej stronie! Nie zwlekaj z leczeniem, bóle stawów są poważne. Lekarz powiedział w artykule właściwe rzeczy!

godzinę temu

Ewa

Dr Karole, bardzo dziękuję! Dzięki panu, uwierzyłam w skuteczność Bioforce! Mój mąż przez 5 lat cierpiał na taki sam stan jak żona pana, strasznie cierpiał. A teraz może żyć jak normalna osoba, bez bólu i bez obawy o kalectwo! Tak się cieszę, bardzo dziękuję! Paan uratował naszą rodzinę!

godzinę temu

Karol Michalak

Ewo, proszę powiedzieć, jak długo trwała rehabilitacja?

Z poważaniem, Karol

godzinę temu

Ewa

Mąż zamówił krem około dwa miesiące temu. W ciągu tygodnia zauważyliśmy poprawę samopoczucia. Teraz nie ma bólu. Tak się cieszę, że wyzdrowiał.

godzinę temu

Karol Michalak

Ewo, dziękuję za odpowiedź. Zyczę zdrowia pani i mężowi!

Z poważaniem, Karol

godzinę temu

Bożena

Wynik przerósł moje oczekiwania. Pozbyłam się dny na zawsze! Zamówiłam kilka paczek dla moich znajomych. Jeden ma ból pleców, drugi ból łokci.

57 minut temu

Monika

Złożyłam już zamówienie! Niesamowita zniżka, dzięki!

55 minut temu

Grażyna

Dziękuję! Widziałam w telewizji program o tym produkcie i wszyscy lekarze go zalecali. Powiedzieli, że to jest najlepszy produkt.

50 minut temu

Martyna

Wielkie dzięki dla producenta za ten środek! On uratował moje kolana! Już pierwszego dnia stało się lepiej.

48 minut temu

Karol Michalak

Najważniejsze, żeby pani była zdrowa!

Z poważaniem, Karol

45 minut temu

Magda

1 kuracja Bioforce pomogła mi pozbyć się dny moczanowej. Na wszelki wypadek ten środek jest zawsze w apteczce.

39 minut temu

Krystyna

Zamówiłam i produkt mi pomógł. Teraz polecam go wszystkim swoim pacjentom cierpiącym na choroby stawów. Dostawa jest szybka, otrzymałam w ciągu 3 dni.

36 minut temu

Karol Michalak

Krystyno, staramy się, aby Bioforce był znany jak największej liczbie osób.

Z poważaniem, Karol

35 minut temu

Kazimiera

Przeczytałam ten artykuł i od razu zdecydowałam się złożyć zamówienie, aby skorzystać z oferty. Ta historia miłosna zrobiła na mnie wrażenie. Zwykłe środki mają tymczasowy efekt. Lekarze twierdzą, że zapalenie stawów jest trudne do wyleczenia, ale mam nadzieję, że ten środek mi pomoże. Dostawa była szybka. Poczułam ulgę od pierwszego dnia, nie mogłam się powstrzymać od napisania o tym. Dziękuję! Teraz będę miała normalne życie!

30 minut temu

Paulina

Gdzie mogę to kupić? W aptekach nie ma takiego środka! I nie lubię robić zakupów online. Nie chciałаbym płacić z góry z nieznanego powodu.

27 minut temu

Karol Michalak

Powtarzam, Bioforce można zamówić tylko na oficjalnej stronie, aby się nie pomylić - skorzystaj z linku powyżej! Płacisz dopiero po otrzymaniu przesyłki, nikt nie musi płacić z góry. Już teraz możesz zamówić Bioforce z 50% rabatem, oferta jest ograniczona, pospiesz się z zamówieniem!
Bądźcie zdrowi!

Z poważaniem, Karol

15 minut temu

ZŁOŻYC ZAMÓWIENIE